به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۳۲ | ۹۸ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۸۷ | ۹۱ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۵۶ | ۷۴ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۹۳ | ۶۸ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۲۵ | ۸۱ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۱۲ | ۸۹ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۹۱۴ | ۸۴ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۵۴۰ | ۴۳ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۹۸ | ۷۱ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۵۷ | ۶۰ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۷ | ۸۹ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۴۴ | ۹۲ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۶۸ | ۸۰ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۷۸ | ۷۲ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۵ | ۷۸ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۷۴ | ۸۶ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۴۳ | ۷۴ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۵۴ | ۲۸ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۵۷ | ۸۶ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۴۱ | ۵۷ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۸۳ | ۸۶ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۷۷ | ۸۰ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۸۸ | ۸۴ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۰۴ | ۹۰ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۶ | ۶۱ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۴۹ | ۷۳ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۴۲ | ۱۰۹ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۵۰ | ۶۶ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۴۸ | ۷۷ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۱۸ | ۸۶ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۷۲ | ۹۳ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۲۰ | ۷۷ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۵۲ | ۸۴ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۲۹ | ۸۳ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۷۳ | ۷۴ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۶ | ۶۰ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۳۸ | ۶۶ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۸۶ | ۹۵ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۱۹ | ۹۰ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۳۹ | ۶۸ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۸۲ | ۸۸ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۳ | ۷۷ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۴۹ | ۸۵ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۱ | ۶۶ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۰۵ | ۸۷ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۴۱ | ۷۹ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۹۸ | ۹۲ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۲۵ | ۱۰۲ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۱۳ | ۹۰ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۳۹ | ۷۰ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۷ | ۵۷ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۴۶ | ۶۲ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۲۲ | ۹۰ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۱۱۲ | ۸۱ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | نیمه سنگین | ۶۰۹ | ۷۲ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | نیمه سنگین | ۸۲۱ | ۷۵ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۸۸ | ۷۴ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۱۲۸ | ۸۴ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۷۲ | ۷۷ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۳۲ | ۹۰ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۲۳ | ۸۸ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۲۹۹ | ۹۴ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۲۹ | ۸۴ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۹۳ | ۹۲ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۰۴ | ۸۶ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۷۳۴ | ۹۴ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۳۷۴ | ۸۵ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۶۲ | ۸۵ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۰۷ | ۹۳ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۵۷۱ | ۹۴ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۴۰۷ | ۱۰۱ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۷ | ۷۴ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۲۹ | ۶۸ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۰ | ۰ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۳۰ | ۵۶ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۲۷ | ۴۷ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۸ | ۴۱ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۲۱ | ۴۸ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۴۲ | ۹۹ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۶۵ | ۹۲ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۵ | ۵۵ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۰۵ | ۷۳ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۰۷ | ۷۷ |
نظر شما